PREMİUM DOMAİNLER

Nasıl Domain Alabilirim?

Nasıl Domain Alabilirim?
4.512 Son Güncelleme: 23-05-2020 03:38
Nasıl Domain Alabilirim?

Nasıl Domain Alabilirim?

AlanadiSitesi.Net 'e ait domainleri aşağıdaki yöntem ve aşamalarla satın alabilirsiniz.

1- Aşama : İlgilenilen domain için teklif verilir. (Prensip olarak XXX seviye altındaki teklifler değerlendirilmemektedir. Vermiş olduğumuz karşı teklifler sadece o görüşme için geçerli olup daha sonra fiyat değişikliğine gitme hakkımız saklı tutulmaktadır.)

2- Aşama : Teklifiniz değerlendirildikten sonra olumlu yada olumsuz olarak tarafınıza mail yada sms yolu ile bildirilir.

3- Aşama : Teklifinize olumlu cevap verilmiş ise vereceğimiz hesap numaramıza ücreti yatırmanız beklenir, yatırdığınıza dair bize sms, whatsapp yada mail yolu ile bilgi verdiğinizde domain aktarım işlemi hemen başlatılır.


Domain Kiralayabilir miyim?

Satın almak isteğiniz alan adı bütçenizin üzerinde ise, projelerinizi artık daha fazla ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Tam kapsamlı alan adı kiralama hizmetimiz başlatılmıştır. Yeni başlatılan Alan Adı Kiralama hizmetimizin tam da size göre olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Önceden belirlenmiş kiralama ücretiyle alan adlarını kiralayabilir, projelerinizi yüksek kaliteli alan adlarıyla hemen hayata geçirerek sektöre bir adım önde giriş yapabilirsiniz.

Kiraladığınız alan adını ileride satın almak isterseniz, daha önce kiralama esnasında yapılan anlaşmamızda belirtilecek satış fiyatından satın alabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Eğer bu imkandan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek daha detaylı görüşme imkanı bulabilirsiniz.

Ayrıca konu ile ilgili sormak ve danışmak istediğiniz her şey için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DOMAİN KİRALAMA SÖZLEŞMESİ'ni de lütfen okuyunuz.


Ödeme Yolları

Ödeme aracı olarak, Ziraatbank ve Vakıfbank'a Havale/EFT, PTT posta çeki hesabına Havale/EFT ve Garanti Cepbank ödeme şekilleri kabul edilmektedir. Ayrıca Shopier üzerinden kredi kartı ile ödeme kabul edilerek ödemelerinizi ister peşin isterseniz taksitle yapma imkanı da sunulmaktadır. 

NOT: Vermiş olduğumuz fiyatlara KDV dahil değildir. Banka bilgilerimiz alışveriş kesinleştiğinde verilir.


Öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için iletişim bilgilerimiz;

İletişim: https://www.alanadisitesi.net/iletisim

E-posta: info@alanadisitesi.net

WhatsApp & SMS: +90 532 554 xx xx


Domain Yatırımcısı / Broker

Alanadı Sitesi

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri